Vyzkoušejte si ukázku zdarma

 

Jestli se chcete lépe domluvit anglicky, pak si můžete domluvit individuální ukázku hodiny zdarma a vyzkoušet si komunikativní metodu angličtiny. Také poznáte, proč je dobré umět anglicky a kdy ostatní selhávají. Nakonec se budete moct rozhodnout, jestli to chcete vyzkoušet nebo ne.

 

Na začátku se podíváme na to, jak si představujete, aby vaše angličtina vypadala. Možná byste se chtěli jen jednoduše domluvit anglicky. Například cestujete a chtěli byste na vašich cestách lépe komunikovat. V budoucnu třeba budete chtít získat lepší práci a k tomu je potřeba umět anglicky. Důvodů, proč umět anglicky může být mnoho a my se podíváme na to, co chcete vy.

 

Pak si vyzkoušíte komunikativní metodu bez učebnic. Ukážu vám, jakým způsobem vyučuji já a vy si to hned budete moct vyzkoušet. Poznáte, jestli byste se takto mohli naučit anglicky. Mimo to uvidíte originální výukové materiály, které jsem připravil pro úplné začátečníky až po středně pokročilé.

 

Ať je vaše úroveň jakákoliv, na ukázce se naučíte něco nového. Nejen že si procvičíte to, co už znáte, ale také se naučíte nová slovíčka a nové fráze. Ale hlavně vám trpělivě pomůžu v tom, abyste mluvili vy, ne pan učitel (ten už anglicky umí).

 

Za tuto úvodní hodinu nebudete nic platit. Pokud byste se pak rozhodli u mě studovat, budete si moct vyzkoušet pár lekcí a zjistit, jestli byste chtěli dále pokračovat. 

 

Celkem tato ukázka angličtiny zabere asi 15-20 minut. Vyzkoušíte si, jestli se vám tento typ výuky líbí a pokud ne, nic se neděje. K ničemu se nezavazujete. Nejlépe to funguje, když se s lidmi setkávám osobně, ale pokud nejste z Českých Budějovic a okolí, může výuka probíhat přes internet. Stačí Vám mobil, počítač nebo tablet.

 

Domluvte si ukázku zdarma a zavolejte na tel. 777 189 128. Budu se na vás těšit. Richard Ludvík