angličtina po internetu

angličtina po internetu

Angličtina po internetu - individuální (jen vy a já)

Pro dospělé i děti.

Stačí Vám mobil, počítač nebo tablet s připojením na internet. Například přes Skype.

Ukázka zdarma. Ráno, odpoledne i večer. I úplní začátečníci? Ano.

Domluvte si ukázku zdarma na:

t. 777 189 128, e-mail: richardludvik@seznam.cz

Z celé České Republiky.

Nově - zábavná angličtina pro děti.

Volejte teď.

Postřehy učitele angličtiny s novými studenty.

Mother and daughter

Nedávno jsme začali pracovat na angličtině jedné paní a její dcery. Porozumění mluvené angličtině není snadné a to dělalo paní problémy. Dříve se zasekla na nějakém slovíčku a pak už se její porozumění vytrácelo. Domluvili jsme se (přes Skype) na praktickém procvičování anglických rozhovorů, které jednou týdně procvičujeme. Její desetiletá dcera sice na angličtinu chodí a má slušné znalosti, ale praktická a hodně efektivní výuka se jí zalíbila. Také spolu přes Skype zlepšujeme znalosti a nová slovíčka. Je důležité, aby se studenti na hodinách nenudili a výuka jim rychle "utekla."

Systematičnost ve studiu angličtiny

Student jezdí do ciziny a nějak se s lidmi v zahraničí na obchodních cestách domluví. Také hledal systematičnost v jeho dalším studiu angličtiny. Když jsme spolu měli ukázku o tom, jak by mohla naše spolupráce vypadat, objevil jsem u něj pár nedostatků. Hlavně v minulém čase by bylo potřeba pár věcí zvládnout. Hodila by se mu větší pohotovost v mluveném projevu, aby mu věty a to co chce vyjádřit, rychleji naskakovalo a aby to pro něj bylo celkově příjemnější. Dvacet minut si vyzkoušel, jak by se se mnou učil anglicky. Líbilo se mu to a domluvili jsme se na další hodiny.

Nedávná ukázka angličtiny zdarma s novým zájemcem o studium angličtiny.

Student/zájemce chtěl, jestli bychom mohli na této ukázce mluvit pouze anglicky a ne česky. Po půl hodině konverzace, jen já a on, která proběhla celá v angličtině, tento pán řekl, že je spokojený a že se chce domluvit na další lekci. Ještě mi sdělil, že mluvím anglicky jako rodilý mluvčí, což mě, jako Pražáka, samozřejmě potěšilo. Pán byl samouk a chtěl s někým konverzovat anglicky a aby byl schopen rychleji přepínat a češtiny do angličtiny. Těším se na naše další hodiny.

Studentka na gymnáziu chce získat v angličtině víc jistoty.

Před pár dny jsem oslovil maminku, jejíž dcera by se chtěla zlepšit v angličtině. Dcera chodí na gymnázium a teorii v angličtině zná celkem dobře. Když na ní doma zkouší mluvit anglicky, tak odpovídá jen "Yes" nebo "No" a pak už dál nic moc. Proto jsme si domluvili ukázku angličtiny zdarma. Bylo to příjemné setkání a slečna hned na ukázce začala z mých materiálů překládat z Aj do Cj a naopak. Hlavně překladem do angličtiny si procvičovala minulý čas, aby viděla jak se její jistota může na našich hodinách zlepšovat. Ukázka se jí líbila, tak jsme se domluvili na dalších hodinách. Jsem rád, že můžu pomoct tam, kde má "klasická výuka" stále mezery.

Chtěli byste si i vy domluvit ukázku angličtiny zdarma pro sebe nebo někoho jiného? Zavolejte nebo napište:
Výuka v sobotu nebo v neděli? Ano.

t. 777 189 128
e-mail: richardludvik@seznam.cz